Blog o SEO a internetovém marketingu

Video Tip: Petr Bechyně – Jak neuspět se svým webem na internetu

9.12.2014 - ADAM BRTNÍK

Video Tip: Petr Bechyně – Jak neuspět se svým webem

V současné době pracuji na dokončení nového ebooku, ve kterém se budu věnovat tomu, jak správně uchopit realizaci nových webových stránek z pohledu zákazníka. Jeho publikaci na našem webu očekávejte někdy během ledna 2015. S tím je spojeno to, že před necelými dvěma týdny můj kolega Honza Mareš dostal na 4. WordPress konferenci vizitku s odkazem na ebook Petra Bechyně také zabývající se tvorbou nového webu. Logicky jsem byl zvědavý, co na to toto téma napsal někdo jiný a stáhl si ho. Věci v něm napsané jsou bezesporu kvalitním zdrojem informací. Tak nějak mě ale ne úplně chytil za srdce. Snad to bylo formou, kterou byl napsaný, nevím. To je ale jedno, pojďme dál.

O zhruba týden později jsem od Petra Bechyně dostal email, ve kterém byl odkaz na jeho přednášku v rámci konference Barcamp z května tohoto roku. A tato přednáška už mě za srdce opravdu chytila. V mnoha ohledech, jako by mi v ní Petr bral slova z úst. Proto všem vřele doporučuji se na přednášku podívat. Uslyšíte v ní mnoho praktických tipů, které se týkají toho, jak si „zmrvit“ webové stránky. Nejde přitom o nějaké maličkosti, nebo nezvyklosti. Z vlastní zkušenosti s naší agenturou můžu říct, že se jedná o běžné standardy u většiny klientů, kteří mají utkvělou představu, že ačkoliv nás tato práce živí, tak oni tomu rozumí daleko lépe a my jim nemáme co radit.

Přeji proto hezké pokoukání a nezapomeňte na to, že za nějaký měsíc a něco řekne k tomuto tématu svoje i moje maličkost v novém ebooku.

Video můžete shlédnout přímo zde:

Štítky: ,


WEDOS sleva na hosting, domény a VPS servery

Zpět na úvod

«
»

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.