WhiteHat - internetová agentura v Praze

Webdesign Praha – tvorba webu

Webdesign Praha - tvorba webu

Odlište se!

Tvorba webu – jak vám pomůžeme

– Navrhneme profesionální a uživatelsky přívětivý web, který zvýši vaše prodeje
– Nakódujeme a nasadíme web, a to včetně on-page SEO
– Vytvoříme texty a grafiku, které prodávají a jsou přívětivé z hlediska SEO
– Dodáme a zprovozníme funkcionality, jako jsou například rezervační systémy

– Doporučíme registrátora domén a poskytovatele webového hostingu, vše zařídíme a zajistíme aktuální slevový kupon na tyto služby

Kontaktujte nás ohledně web designu

Naše služby

Webdesign

Navrhneme profesionální grafiku pro váš nový web, která bude lépe prodávat a reprezentovat vaši společnost.

Kódování a nasazení webu

Nákodujeme a nasadíme web včetně redakčního systému, který umožňuje snadnou administraci.

On-page SEO

Vytvoříme takovou strukturu a obsah, který budou mít uživatelé i vyhledávače rádi.

Funkcionality

Dodáme a zakomponujeme funkcionality, jako jsou například objednávkové a rezervační systémy.

Copywriting

Napíšeme profesionální texty, které budou lépe prodávat a zároveň budou přívětivé pro SEO vašeho webu.

Kalkulace a cena www stránek

Ceník

Při tvorbě webů připravujeme cenovou kalkulaci na míru dle konkrétního projektu. Obecně ale platí, že prezentační weby na redakčním systému WordPress začínají na částce 15 000 Kč. V té je zahrnuta grafika na míru včetně případných úprav dle požadavků klienta, interaktivní prvky, kontaktní či objednávkové formuláře, nastavení on-page SEO a podobně.

Proč je dobrý web a jeho obsah tolik důležitý

Webová prezentace – www stránka je v dnešní době samozřejmostí nejen pro firmy, ale také pro kohokoliv, kdo se chce nějakým způsobem prezentovat. Důležité ovšem není mít pouze web jako takový. Web musí firmu náležitě prezentovat, ale také musí splňovat požadavky na uživatelskou přívětivost a použitelnost. V neposlední řadě pak musí být vytvořen spolu s obsahem tak, aby napomáhal k co nejefektivnějším online reklamním aktivitám.

Ukázka responzivní www stránky

Tvorba webu tak není pouhou otázkou líbivého vzhledu. Web musí být pro zákazníky přehledný a musí je navést k nákupu, nalezení hledané informace, registraci a jakékoliv jiné akci, která je smyslem existence webu. Tomu spolu s vhodným designem napomáhá obsah webu, především pak text, který návštěvníka webu zaujme. Nakonec pak obsah webu a kód, kterým je web napsán do značné míry ovlivňují online propagační aktivity, jako je například SEO. Kvalitní webová prezentace není věcí pouhého pohledu na něj.

Weby stavíme na redakčním systému WordPress, který uživatelům poskytuje skvělý komfort při tvorbě obsahu. Zároveň je snadno rozšiřitelný pomocí stovek přídavných modulů a pluginů. Pokud hledáte kvalitu, ozvěte se nám. Rádi se s vámi sejdeme v Praze nebo kdekoli jinde, probereme vaše přání a potřeby a navrhneme vhodnou strategii realizace webdesignu. S webovými stránkami od WhiteHat získáte nové zákazníky!

Podívejte se také na naše reference.