WEDOS slevový kupon 2024 - domény, hosting a VPS server

Aktuální WEDOS slevové kódy (platnost do 31.12.2024)

Sleva 60 % na Webhosting NoLimit

Sleva 25 % na VPS SSD

Sleva 33 % na VPS ON

Sleva 25 % na WEDOS Disk

50% sleva na domény (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, .SPACE, .FUN)

WEDOS sleva na webhosting

Aktuální WEDOS slevový kupon pro slevu na webhostingový tarif NoLimit získáte po kliknutí na tlačítko výše. V aktuální výši činí 55 %. Po klepnutí na tlačítko výše zobrazíte kód kupónu, který následně zadáte do políčka pro slevu při objednávku hostingu.

Wedos slevový kupon

WEDOS slevový kupon na Virtuální servery (VPS)

VPS (Virtual Private Server) patří u tohoto poskytovatele k nejlevnějším na trhu. Nejedná se však o managed VPS, jak byste se mohli mylně domnívat. Je tedy třeba zvládat instalaci, obsluhu a zabezpečení celého systému dle vašeho zvoleného operačního systému (např. Linux nebo MS Windows Server). Garantovaná je operační paměť 1 GB DDR3 a úložistě 15 GB na pevném disku. O výkon se stará procesor řady Xeon. Cena serveru se liší dle velikosti RAM (1-8 GB) a počtu procesorů (1-3). Dodatečné administrátorské šlužby a úkony je však možné dokoupit. Využijte k tomu náš WEDOS slevový kupon.

Datacentrum

Společnost disponuje vlastním datovým centrem uvedeným do provozu během roku 2010. Nachází se v jižních Čechách v obci Hluboká nad Vltavou jen pár kilometrů od Českých Budějovic. Bez pochyby lze říci, že patří mezi nejlepší a nejrozsáhlejší datová centra u nás. Samotný prostor, ve kterém jsou servery umístěny je z části umístěný pod zemí v někdejším protiatomovém krytu, má rozlohu přes 300 metrů čtverečních a vejde se sem okolo 6 tisíc serverů.

Co se týče kvality, tak tato firma získala několik mezinárodně uznávaných certifikátů kvality. Konkrétně se jedná o TÜV SÜD ISO 9001, ISO14001 a ISO 27001. Z hlediska zabezpečení zde najdeme hned několik bezpečnostních systémů a prvků, a to zdvojené zdroje energie, několikaúrovňové přepěťové chrániče, plynovou protipožární instalaci, rezervní naftový agregát a mnoho dalších.

O slevových kuponech - jak bylo dosaženo nízké ceny pro zákazníky

V mnoha případech pronájmu hostingu platí klasické jednoduché pravidlo, kdy cena odpovídá kvalitě. Mohlo by se proto zdát, že právě u této firmy mohou nastat problémy s kvalitou služeb a dostupnosti. Důvod pro takovouto úvahu je prostý. Ceny jsou totiž jedny z nejnižších na českém trhu. To je sice pravda, nicméně kvalita je jedna z nejvyšších. Jak je to možné? Je to díky přístupu vedení, které si již na začátku stanovilo, že budou minimalizovat, jak fixní, tak variabilní náklady, což jim dlouhodobě umožňuje poskytovat vysokou přidanou hodnotu pro klienty při minimálních cenách. Tyto ceny můžete ještě více snížit, když použijete aktuální slevový kupon - zadává se při objednávce webhostingu dole do formuláře (viz video níže). Slevu můžete zkusit uplatnit i při objednávce VPS serveru.

O společnosti WEDOS

WEDOS je česká společnost poskytující webhostingové a cloudové služby. Byla založena v roce 2002 a má sídlo v Hluboké nad Vltavou. Mezi hlavní produkty a služby společnosti patří sdílený webhosting, virtuální servery, dedikované servery, registrace domén, cloudové řešení pro e-mailové servery a správu datových center.

Společnost WEDOS se zaměřuje na poskytování kvalitních a spolehlivých služeb, a to za konkurenceschopné ceny. Její síť datových center je napojena na optické sítě o velké kapacitě a zajišťuje tak rychlou konektivitu a dostupnost služeb. WEDOS také nabízí zákaznickou podporu 24/7, což znamená, že její zákazníci mohou kontaktovat technickou podporu kdykoli, aby řešili případné problémy s hostingem.

WEDOS se také aktivně podílí na podpoře open-source projektů, jako jsou například Linuxové distribuce. Společnost nabízí i speciální slevy pro studenty a neziskové organizace, aby podpořila vzdělávání a rozvoj v těchto oblastech.

Celkově lze říci, že WEDOS patří mezi přední poskytovatele webhostingových a cloudových služeb v České republice a na Slovensku a její služby jsou široce využívány jak jednotlivci, tak i malými a středními firmami.

Zkušenosti

Tento program patří aktuálně k nejlevnějším na trhu. Výkonnostní parametry proto pochopitelně nepatří ke špičce na trhu, ale pro drtivou většinu uživatelů provozujících zpravidla běžné webové prezentace a menší internetové projekty výkon naprosto bohatě dostačuje. U nás oceňujeme především jednoduchou instalaci WordPressu jedním klikem, což se opravdu hodí, když instalujete několik webů naráz.

Velkou výhodou je pak skutečně ochotná podpora, která je k dispozici bez nadsázky 24 hodin denně 7 dní v týdnu a nesčetněkrát nám pomohla při řešení akutních problémů. Vzpomínám si, jak jsem několikrát do noci řešil klientské weby a chat s podporou mi ušetřil spoustu času hledáním řešení jinde na internetu. V neposlední řadě můžete využít probíhající akce na domény s koncovkou „.eu“, které dostanete zdarma při zakoupení webhostingového programu.

Neomezené množství dat

V současné době lze u tohoto hostingu využívat neomezeného množství, respektive velikosti nahraných dat. Má to však samo sebou svá omezení vyplývající z povahy nahrávaných souborů. Jaký typ souborů s jakým určením lze tedy nahrávat?

Jedná se o data:

Obecně pak platí, že tato služba není určena pro zálohování či archivaci. Pokud máte o takovéto služby zájem, lze k tomuto účelu využít službu nazvanou Wedos Disk. Věříme, že se vám naše slevové kupóny budou hodit, a že si díky nim pořídíte třeba dva weby místo jednoho.

Zpět na úvod