WhiteHat - internetová agentura v Praze

SEO – optimalizace Praha

SEO - optimalizace pro vyhledávače Praha

Buďte k nalezení!

SEO & Linkbuilding – jak vám pomůžeme

– Zlepšíme vaše pozice ve vyhledávačích a přivedeme vám nové zákazníky
– Zjistíme jak na tom váš web je, určíme úzká místa a odstarníme je
– Navrhneme a zrealizujeme zlepšení v oblastech on-page i off-page SEO
– Postaráme se o kompletní správu optimalizace včetně tvorby obsahu

– Zajistíme slevu na potřebný nákup domén a zřízení webhostingu

Kontaktujte nás ohledně SEO

Naše služby

SEO audit

Vyhodnotíme vaši stávající situaci a navrhneme opatření pro zlepšení vašich pozic ve vyhledávačích.

Analýza klíčových slov

Provedeme analýzu klíčových slov, které jsou základním kamenem úspěšného SEO a doporučíme relevantní a vyhledávaná spojení pro vaše podnikání.

Tvorba SEO strategie

Na základě analýzy vašeho odkazového profilu a odkazových profilů vaší konkurence navrhneme komplexní a dlouhodobou strategii.

Správa SEO

S pomocí SEO strategie navrhneme a zrealizujeme metody a postupy tvorby dlouhodobého SEO pro váš web tak, abyste dosahovali co nejlepších výsledků ve vyhledávačích.

Co je SEO a proč ho dělat

SEO je zkratka anglického Search Engine Optimization, což v překladu znamená optimalizace pro vyhledávače. Fakticky se jedná o optimalizaci webu pro vyhledávače tak, aby byl konkrétní web zobrazován ve výsledcích fulltextového vyhledávání co nejvýše na konkrétní klíčové slovo. Účelem je získat relevantního návštěvníka webu skrze slovo, nebo slovní spojení jím zadané do vyhledávače (Seznam, Google, Bing, Yahoo a další).

Jedná se o komplexní metodu, která se dá rozdělit na dvě na sobě závislé části, takzvané onpage a offpage SEO. Onpage SEO je optimalizace webu samotného, tedy jeho kódu, obsahu a struktury. Offpage SEO je pak spojeno z optimalizací odkazového profilu webu, tedy z ostatními weby, které odkazují na web samotný.
Aktivní tvorba takových odkazů se pak jmenuje linkbuilding. Komplexní propojení SEO technik a tvorby obsahu, který sám o sobě vytváří u návštěvníků webu potřebu na něj odkazovat označujeme jako inbound marketing.

Neváhejte se nám ozvat. Rádi se s vámi sejdeme v Praze, případně i jinde a pomůžeme vám SEO vyladit na maximum.

Přečtěte si také o SEO na Wikipedii